Djibril is een ondernemend jongetje van tien dat droomt van de wereld buiten zijn onooglijke dorp in het diepe zuiden van Marokko. Zijn oudere broer Kareem staat op het punt om aan de slag te gaan als reisgids, tegen de wil van zijn vader in. Hun levens raken vervlochten met dat van Cécile, een jonge, intrigerende Française. Na zijn succesvolle debuut Hard hart overtuigt Ish Ait Hamou opnieuw met
Titel
Cécile
Auteur
Ish Ait Hamou 1987-
Taal
Nederlands
Uitgever
Antwerpen: Manteau, 2015
1 digitaal bestand
ISBN
9789460414657

Andere formaten:

Over Ish Ait Hamou

CC BY-SA 4.0 - Foto van/door Paul Van Welden

Ish Ait Hamou (Vilvoorde, 9 april 1987) is een Belgisch televisiepresentator en auteur, en een voormalig (hiphop)danser en choreograaf van Marokkaanse komaf. Sinds 2017 is Hamou stadsambassadeur van de stad Vilvoorde.

Doorbraak

In 2005 kreeg Ait Hamou een opdracht als choreograaf bij Adidas in Duitsland, waarna hij een driejarige samenwerking aanging met het agentschap dat hem de opdracht bij Adidas bezorgde.

Televisie

Ait Hamou was in Nederland en Vlaanderen te zien als choreograaf in So You Think You Can Dance, waar hij later als jurylid zou fungeren. Daarnaast was hij onder andere te zien als choreograaf in Dansdate en als deelnemer in Terug naar eigen land. In 2016 presenteert hij het dansprogramma Alors on danse.

Filmografie

  • D5R: de film (2017) - als zichzelf

Bibliog…Lees verder op Wikipedia